Work
Spolek Piána na ulici

Jak jsme udělali radost 10 milionům Čechů písničkou Není nutno

Je nám úzko. Máme roušky přes ústa, koukáme ven z oken a nevíme, co bude zítra. I když se dokážeme porvat kvůli květáku ve slevě, v těch nejtěžších chvílích se VŽDYCKY semkneme a držíme spolu tak pevně, že nám to závidí celý svět. Sametová revoluce, Nagano, Milion chvilek, pamatujete? To jsme my, Češi.

Creative Concept
Strategy & Planning
Audiovisual production
Campaign Delivery
Web design
Web Development

výzva

Chtěli jsme poděkovat. Všem prodavačkám, doktorům, sestřičkám, pošťačkám, řidičům a taky jeden druhému za ohleduplnost. Chtěli jsme si dodat trochu odvahy, protože dokud se zpívá, ještě se neumřelo (ale to už je jiná písnička).

ŘEŠENÍ

Díky této myšlence jsme dokázali během pár dnů spojit celé Česko 25. 3. 2020 přesně ve 12:30 jednou úplně všední dětskou písničkou, kterou jsme společně zazpívali těm, kteří za nás denně nasazují krk v boji proti novému typu koronaviru.

všechno začalo telefonátem s macechou

„První impulz byl telefonát s mojí macechou, která se jako zdravotní sestra dobrovolně vydala na zběsilou jízdu odběrovou sanitkou. Uvědomil jsem si, že všichni tihle lidé v první linii se dostali do strašné situace. Na jedné straně té fronty je neschopnost systému jim účinně pomoci, na druhé straně hysterie a sobectví občanstva v ohrožení,” říká Petr Hanousek.

1 nápad

Kreativního ředitele BRAINZ IMMERSIVE Petra Hanouska

2 dny

Na navržení a nakódování webu neninutno.cz

3  pracanti

z BRAINZ DISRUPTIVE, kteří se vzdali jednoho víkendu

Zbývají nám dva dny

V pondělí už o nás psala média. O tom, že si ve středu všichni společně zazpíváme se Zdeňkem Svěrákem, informovaly servery Lidovky.cz, iDnes, Deník, Metro, Evropa 2, Frekvence 1, Právo i ČTK a mnoho dalších. Živé vysílání nám potvrdila Česká televize, Český rozhlas, Evropa 2, Frekvence 1, Radio Z, Youradio, Rádio Blaník, obecní i místní rozhlasy, supermarkety i čerpací stanice.

SERVICES
Creative Concept
Strategy & Planning
Audiovisual production
Campaign Delivery
Web design
Web Development
Team
petr hanousek
Idea Making
Filip Černý
Art Direction
Lenka Samešová
Copywriting
Martin Sameš
Web Development
Tereza Kosáková
PR
Štěpán Kleník
Project Lead
Anna-Marie Hradecká
Project Manager